Description
This stylish charm bracelet features a link chain and disc charm with the sentiment "I love you to the moon and back." Crafted of sterling silver, the 7-inch bracelet fastens with a lobster clasp. From the Rembrandt Charms? Collection.
| Stone(s) | |
|---|---|
Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Fashion |
| Bracelet Length | 7 inches |
| Bracelet Clasp Type | Lobster |
| Bracelet Chain Type | Link |
| Bracelet Width | 18.75 mm |
| Product Attributes | |
|---|---|
| Length | 7 inches |
| Width | 18.75 mm |
| Height | 18.75 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Link |
Recommended Products
- Cat Head Bolo Bracelet 14K Yellow Gold peaaDfmD
- $299.99 $97.00
Save: 68% off
- Diamond Tennis Bracelet 3 ct tw Round 14K Yellow Gold tbPfV2E5
- $5,850.00 $97.00
Save: 98% off
- Men's Two-Tone Link Bracelet 14K Two-Tone Gold 10.4mm OxghPYhP
- $2,999.99 $96.50
Save: 97% off
- Marco Dal Maso Men's Double Wrap Mixed Chain & Woven Brown Leather Bracelet Sterling Silver 8" xRPm5ito
- $409.00 $97.00
Save: 76% off
- Palm Tree Anklet Sterling Silver 9 Length 36c1BtZY
- $49.99 $39.99
Save: 20% off
- Palm Tree Anklet Sterling Silver Rdb52j0D
- $79.99 $63.99
Save: 20% off
- Fancy San Marco Bracelet Sterling Silver Pul5qsH8
- $199.99 $99.50
Save: 50% off
- Men's Waxed Leather Cord Bracelet Stainless Steel 8.25 Bq4lppbW
- $59.99 $47.99
Save: 20% off












