Description
This 14K yellow gold cuff bracelet makes a statement no matter when it is worn. The cuff is 4 inches in length and has a high-polish finish.
| Stone(s) | |
|---|---|
Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
Gold Karat | 14K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Bangle |
| Bracelet Length | 4 inches |
| Bracelet Width | 18.5 mm |
| Product Attributes | |
|---|---|
| Length | 4 inches |
| Width | 18.5 mm |
| Height | 18.5 mm |
Recommended Products
- Lab-Created Opal Bracelet 1/15 ct tw Diamonds Sterling Silver vYQmanHX
- $299.99 $98.00
Save: 67% off
- Men's Two-Layer Chain Bracelet Black Ion-Plated Stainless Steel 7m3RlGs5
- $99.99 $79.99
Save: 20% off
- Le Vian Chocolate Ombre Bolo Bracelet 4 ct tw Diamonds 14K Gold YBe0gUis
- $6,400.00 $91.00
Save: 99% off
- Juliette Maison Black Diamond Station Name Bracelet 1-5/8 ct tw Round 10K Yellow Gold 11RmxEaA
- $1,499.99 $97.00
Save: 94% off
- Domed Omega Bracelet 14K Yellow Gold 7" 6.0mm Rjzc2AKL
- $2,200.00 $97.00
Save: 96% off
- Garnet Link Bracelet 1-1/2 ct tw Diamonds 14K Rose Gold BEHQtLa5
- $7,999.99 $98.50
Save: 99% off
- John Hardy Classic Chain Reversible Diamond Bracelet 1/8 ct tw Sterling Silver/18K Yellow Gold 04EPNDuL
- $3,700.00 $98.50
Save: 97% off
- Shy Creation Diamond Bracelet 1/20 ct tw Round 14K Yellow Gold SC55012775 16u1Ls3f
- $390.00 $98.50
Save: 75% off












